Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушани подали 27 проектів Бюджету участі. Два відхилили відразу

Переглядів: 1066

Подача проектів на конкурс Бюджету участі розпочалася цьогоріч 1 травня і мала завершитися 31 травня. Проте комісія з питань Бюджету участі продовжила термін подання проектів до 10 червня. Наразі цей етап завершився.

Як повідомив «Калуш ФМ» начальник відділу внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Калуської міської ради Тарас Нижник, на конкурс було подано 27 проектів, з яких два відразу відхилили. У результаті, прийняли 17 великих і 8 малих проектів. Проте на розгляд управління освіти, житлово-комунального господарства і будівництва та розвитку інфраструктури передали 21 проект, ще чотири, які були подані в останній день в електронному варіанті, відправили на доопрацювання. Тепер виконавчі структури, які займатимуться реалізацією проектів, мають надати висновки щодо можливості їхнього втілення. Зокрема на освіту передані 5 проектів, в УЖКГ – 10, в УБРІ – 6.

Щодо змісту проектних пропозицій, то одні з авторів пропонують облаштувати логопедичну кімнату для дітей з особливими потребами, інтерактивну кімнату у школі, дитячий майданчик, бігові доріжки, спортивно-ігровий майданчик для гри в міні-футбол та волейбол, інші – встановити зарядну станцію для електромобілів, реставрувати скейтпарк,  зробити оглядовий майданчик «Urban Kalush» в районі Височанки. Чимало проектів стосуються і благоустрою дворів та озеленення території, зокрема встановлення зелених «живих» насаджень у вигляді скульптур людей, тварин та іншого на території міста. Є ідея зробити річкову прогулянкову алею на березі Сівки.

Всі проекти до 27 червня перебуватимуть на розгляді, а відтак комісія прийме рішення, які з них допустити до голосування. А з 1 липня розпочнеться  інформаційна кампанія, яка триватиме два місяці - до 30 серпня включно. Проголосувати за проекти можна буде з 2 до 22 вересня. Переможців оголосять до 15 жовтня.

Тарас Нижник також зауважив, що максимальна вартість одного великого проекту становить 500 тис. гривень, а малого – 250 тис. гривень. На реалізацію великих планують виділити 1,5 млн гривень, а малих – 1 млн гривень. Реалізовуватимуться проекти уже наступного року.

Ознайомитися із поданими проектами можна на сайті Калуської міськради.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: