Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанин Станіслав Стовбан повертається на війну – на «нозі для cross fit»

Переглядів: 202

Станіслав Стовбан – незламний воїн із Калуша! Попри пережиті жахи оборони Донецького аеропорту, полону, втрату ноги, він і досі не полишив служби на захисті Батьківщини.

Нещодавно Станіслав отримав новий зручний протез, і вже готується знову у стрій, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Станіслав пережив найжорстокіші бої за Донецький аеропорт. У 2015 році уламками підірваного терміналу йому придавило ноги. Витягли хлопця уже окупанти. Полон-донецька лікарня-ампутація кінцівки. Другу ногу, на щастя, вдалося врятувати.

На початку лютого 2015 року Станіслава обміняли. За кілька місяців хлопець заново вчився ходити на протезі, і – працював інструктором у навчальному центрі.

Три роки тому Станіславові у США встановили сучасний протез завдяки фонду «Revived Soldiers Ukraine». Однак, за кілька років і той не витримав навантажень. Адже на початку повномасштабного вторгнення Станіслав на протезі прийняв командування по обороні Ірпеня. Потім був Ізюм і південь України.

«Тільки зараз Стас знайшов півтора тижні відпустки і прилетів до нас в Орландо переробити культіприймач (нога розболілася при таких жорстких навантаженнях) і отримав ногу для cross fit. Стас тепер може вільно бігати, – розповіла у соціальній мережі засновниця американського благодійного фонду «Revived Soldiers Ukraine» Ірина Ващук-Дісіпіо. – Стас бойовий хлопець, який в своєму житті окрім казарм і війні нічого не бачив. Ми йому відкрили Орландо Флорида, і ми йому відкрили життя без болю!».

Нехай у житті будуть тільки перемоги, Станіславе! Дякуємо за мужність!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: