Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська міськрада вирішила підзаробити на депозитах

Переглядів: 865

На сесії Калуської міської ради, яке відбулася 26 квітня, депутати розглянути питання про розміщення коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків у 2018 році.

Як повідомив начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, який доповідав з цього питання, управління проаналізувало досвід інших міст із розміщення тимчасово вільних коштів бюджету на депозитах і прийшло до висновку, що Калуш теж може запровадити таку практику, бо це додаткова можливість заробити.  

Щодо законності такого кроку, то уряд дозволяє класти вільні кошти на депозити у банку, де частка держави є не меншою за 75%. Наразі у Калуші – це «Ощадбанк» і «Укргазбанк».

Міський голова Ігор Матвійчук зазначив, що заперечень тут бути не може, оскільки ці кошти все одно підуть на розвиток та вирішення тих проблем, які є в місті.

Депутати рішення підтримали.

Тож наступним етапом буде проведення конкурсу. При визначенні банку-переможця однозначно враховуватимуть запропонований ним відсоток. В угоді з банком планують також передбачити, що при появі вільних коштів депозитний рахунок можна буде поповнювати та без проблем знімати з нього кошти наступного дня після вимоги.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: