Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські чиновники зустрілись з велоактивістами – домовились створити концепцію розвитку велоінфраструктури в місті на 2018 рік

Переглядів: 369

Сьогодні у Краєзнавчому музеї Калуша відбулась зустріч калуських велоактивістів з міським головою Калуша Ігорем Матвійчуком, головним архітектором Романом Кузиком та заступником начальника УЖКГ Тарасом Фіцаком. Велоактивістів представляли Василь Фіцак, Святослав Федоришин та Андрій Когут.

Круглий стіл почався з перегляду 6-хвилинного фільму про розвиток велоінфраструктури в  Голландії «Звідки у голландців велодоріжки?».

Далі велоактивісти  ще раз нагадали, що завдяки тому, що чиновники врахували побажання калушан, в цьому році проклали частину майбутньої велодоріжки на вулиці Б. Хмельницького. Також, за словами активістів, за минулий рік у місті встановили кілька нових велопарковок.

Окрім того, на зустрічі говорили про перспективи та розвиток велоінфраструктури в місті (прокладання велодоріжок) та виховання велокультури у велосипедистів, пішоходів та автомобілістів (якщо знайдеться можливість - уроки в школах та заняття в дитячих садках).

Усі учасники круглого столу погодились створити робочу групу з велоактивістів, представників відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру, УЖГК та міських депутатів. Ця група займатиметься створенням концепції розвитку велотранспорту та велоінфраструктури в Калуші на 2018 рік.

З велоактивістів у робочу групу увійдуть всі троє присутніх на зустрічі, інших учасників визначить міський голова.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: