Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські депутати дали дозвіл на будівництво житлового будинку на місці кінотеатру «Відродження». Але ще узгоджуватимуть умови будівництва

Переглядів: 616

Більшість калуських депутатів проголосували за питання «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції існуючої  будівлі під багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями комерційного призначення на площі Героїв, 16 в м. Калуші».

Тобто тепер на місці кінотеатру «Відродження» зможуть будувати багатоквартирний житловий будинок з комерційними приміщеннями.

Перед голосуванням за це питання виступив депутат Калуської міської ради Андрій Найда.

Він пропонував кілька варіантів, серед яких – і дозволити зміну цільового призначення, але з поправками.

 Андрій Найда запропонував створити погоджувальну комісію, яка буде співпрацювати із забудовником.

Забудовник повинен разом з комісією погоджувати дизайн та поверховість будівлі, а також кількість комерційних приміщень.

Також він зобов’язується враховувати історичні будівлі на площі Героїв. Ще, як запропонував Найда, забудовник повинен ремонтувати сусідні будівлі які постраждають при будівництві, або забезпечити власників постраждалих будівель новим житлом.

Також забудовнику забороняється продавати, здавати в оренду цю територію до завершення робіт і здачі об’єкта в експлуатацію.

Виступив на сесії і сам забудовник – киянин В’ячеслав Кредісов, який запевнив, що готовий реалізувати проект. Хоча не сказав, який саме проект.

Депутати Калуської міської ради спершу проголосували за додання до питання про «Відродження» пропозицій Андрія Найди.  А потім проголосували і за зміну цільового призначення для частини центральної площі Калуша, де колись стояв кінотеатр «Відродження».

Після голосування депутатів Калуської міської ради,  на площі Героїв офіційно можна буде будувати багатоквартирний житловий будинок.

Нагадаємо, у серпні 2018 року жоден депутат Калуської міської ради не проголосував за зміну цільового призначення для території колишнього кінотеатру «Відродження».

 

Передісторію читайте у наших попередніх матеріалах:

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: