Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський військкомат розшукує призовників за місцем роботи. Сьогодні завітали на «Даношу»

Переглядів: 5283

Як стало відомо «Калуш ФМ», сьогодні зранку працівники військкомату забрали з прохідної ТзОВ «Даноша» кількох чоловіків, які прийшли на роботу. Багатьох це здивувало.

Щоб прояснити ситуацію журналіст «Калуш ФМ», звернулася за коментарем до військового комісара Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Андрія Павлишина.

За його словами, відповідно до указу президента з 1 жовтня йде призов на строкову військову службу. Призиваються на строкову службу і офіцери запасу. Відповідно громадян, які підлягають призову, оповіщали через ЖЕО та сільські ради за місцем проживання. Але явка не відбулася, люди не прибули. Тож військкомат проводить розшукові заходи, зокрема, і за місцем роботи.

- Сьогодні наші працівники були на «Даноші», - розповів Андрій Павлишин. – Ми провели перевірку по базі даних призову і тих осіб, які підлягають призову, доставили до військового комісаріату до з’ясування обставин: чого не прибули і чи мають право на відстрочку. Наразі доставлено чотирьох – двох офіцерів запасу і двох призовників. В одного з офіцерів є право на відстрочку, відповідно він пройде медкомісію і отримає її. Троє інших такого права не мають, тож проходитимуть районну і обласну призовну комісію і відповідно до її висновків призиватимуться на службу.

Окрім того, військовий комісар зазначив, що Калуський військкомат цього разу має призвати 35 призовників і 7 офіцерів запасу. Тож не виключено, що аналогічні рейди будуть проведені і на інших підприємствах міста та району.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: