Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський ярмарок від Bestiya.Net: вироби ручної роботи, майстер-клас і дефіле вишиванок (ФОТО)

Переглядів: 1837

Цієї неділі у виставковій залі Калуша пройшов перший передноворічний ярмарок «Святкові передчуття», до якого долучилися майстрині із нашого міста та Івано-Франківська. Вони представили чудові вироби ручної роботи.

Організував цей ярмарок жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net, засновником якого є калушанка Наталія Захарова.

За словами Наталії, у Франківську такий святковий ярмарок став вже традиційним. Наступної неділі буде 16-ий. Започаткувати ярмаркування вони вирішили і в Калуші, адже впевнені, що і в нашому місті є чимало майстринь, які можуть продемонструвати свої роботи.

- Загалом мета цього заходу – виявити таланти і згуртувати громаду, - зазначає Наталія. – Але має він і благодійну складову. Кошти, виручені від продажу виробів, які надав кожен учасник, та від майстер-класу, ми передамо Калуській філії «Союзу українок», яка збирає подарунки до Дня Святого Миколая для діток у потребі.

Асортимент виробів ручної роботи був доволі різноманітним. Так, калушанка Оксана Кравчук представила на ярмарку валяне взуття, Ірина Столярчук - квіти із фоамірану, Кароліна Молдован – вироби, виконані в техніці газетоплетіння, Наталія Захарова – натуральне мило від миловарні «Димко», а музейники – вироби із воску та брелоки зі шкіри. Іванофранківці презентували вироби в техніці скрапбукінгу (блокноти, листівки, альбоми), текстильні і в’язані іграшки, фруктову пастилу та вишиті блузи і плаття.

Доки дорослі роздивлялися і вирішували, щоб їм придбати, діти мали можливість взяти участь у благодійному майстер-класі. Їм запропонували власноруч виготовити листівку «Веселий песик».

Окрасою ярмарку стало дефіле від бренду «Етно Простір». Старшокласниці калуських шкіл продемонстрували чудові сукні франківчанки Наталії Кіращук з елементами вишивки і валяння. Ця майстриня бере участь у багатьох ярмарках. Ось і нещодавно представляла Україну на міжнародному ярмарку у Відні на запрошення Жіночої гільдії ООН.

Як повідомили організатори, благодійна складова цього разу була невеличка – вдалося зібрати 280 гривень. Але це лише початок, наступного разу зможе долучитися більше людей, вважають вони. Тому дякують всім, хто брав участь і сприяв у проведенні ярмарку.

Людмила СТЕПОВА

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: