Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Конкурс відбувся. На посаду директора Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендували Михайла Гаврилишина

Переглядів: 3276

Щоправда, він був єдиним претендентом, який подав документи на цю вакантну посаду.

Вчора, 3 квітня, відбулося два етапи засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради».

Як повідомила перший заступник міського голови Галина Романко, яка була головою конкурсної комісії, конкурс на заміщення цієї посади оголосили 16 березня. 30 березня завершився термін подачі документів, і надійшли вони лише від одного учасника – в.о. головного лікаря Калуського ЦПМСД Михайла Гаврилишина.

Тож члени конкурсної комісії, серед яких, були і представники трудового колективу, ознайомилися із пакетом документів, вивчили його і прийняли рішення про допущення претендента до конкурсу, оскільки він відповідає всім кваліфікаційним вимогам (освіта, стаж роботи).

Відтак відбувся другий етап, зокрема озвучення конкурсних пропозицій та співбесіда.

Серед основних завдань, які стоять перед керівником зокрема і медиками центру загалом, Михайло Гаврилишин назвав успішне проведення підписної кампанії. При цьому відзначив, що наразі з лікарями міської поліклініки підписали декларації на обслуговування 49 тисяч громадян, серед яких 4,5 тисячі мешканців інших населених пунктів. Загалом центру необхідно підписати 60 тисяч декларацій.

Звернув увагу в.о. керівника також на те, що було б добре, якби заклад за підтримки міської влади надавав більше безкоштовних медичних послуг, ніж це передбачено в урядових документах. Важливим аспектом він також вважає і покращення їх якості.

На думку Михайла Гаврилишина, позитивним моментом є переведення працівників на строкові договори, бо  це підвищує відповідальність, проте важливим фактором залишається і мотивація медиків, тобто їх зарплатня.

Під час співбесіди Михайло Гаврилишин відповів на ряд запитань, які стосувалися плану дій на найближчі роки, укладання договорів та ліцензій, покращення матеріально-технічної бази, запобігання корупції й іншого. При цьому акцентував увагу на недостатній юридичній базі, що не дозволяє будувати плани на роки, тому говорити про щось конкретне можна буде по завершенні цього року.

У результаті, члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Михайла Гаврилишина і прийняли рішення рекомендувати міському голові укласти з ним контракт.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: