Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Конкурс відбувся. У Калуші визначили переможців на право розміщення тимчасових споруд для торгівлі кавою та пресою

Переглядів: 512

18 лютого у Калуші відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення  пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Як повідомив начальник управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрій Соколовський, на конкурс було представлено 7 об’єктів: три - для торгівлі кавою та чотири - для торгівлі друкованою продукцією та періодичними виданнями. Проте документи  надійшли на 6 об’єктів від 19 учасників.

На кожне з місць, які відведені для торгівлі кавою, документи на участь подали по чотири претенденти. Зокрема йшлося про місця на вул. Дзвонарській біля  будинку №5, на пр. Лесі Українки  біля будинку №1 та на вул. Б. Хмельницького біля  будинку  №30. Проте як такої конкуренції між претендентами не було. При базовій ставці 5000 гривень за місця для розміщення кавових стаканчиків запропонували лише по 5100 гривень. Переможцями по кожному із трьох об’єктів стали ті самі підприємці, що здійснювали тут торгівлю кавою й минулого року.

Щодо місць торгівлі друкованою продукцією на вул. Дзвонарській  біля будинку №15 та на вул. Б. Хмельницького біля будинку №8, то тут було по два, три претенденти, а на місце біля будинку на проспекті Лесі Українки, 1, – жодного. У результаті за два місця на вул. Дзвонарській запропонували 520 і 525 гривень при базовій ставці 500 гривень. А ось за місце біля будинку №8 на вул. Б. Хмельницького були торги. За нього змагалися двоє підприємців, тож у підсумку право на розміщення тут палатки продали за 2520 гривень.

Юрій Соколовський також повідомив, що тепер не буде палаток з пресою на перетині вул. Б. Хмельницького і В. Стуса. Ці два об’єкти виключили з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, оскільки вони закривали видимість проїзду на перехресті.

У результаті проведення цього конкурсу до бюджету міста надійшло 1 тис. 615 грн за участь у конкурсі та 18 тис. 865 грн за перемогу. Окрім того, ці підприємці щомісяця сплачуватимуть орендну плату за оренду конструктивних елементів благоустрою.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: