Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Медикаментозне забезпечення у стаціонарі Калуської ЦРЛ для калушан і надалі буде безкоштовним

Переглядів: 1203

На сесії Калуської міської ради, яка відбулася 20 грудня, депутати прийняли рішення про виділення з міського бюджету 14 млн грн на безкоштовне медикаментозне забезпечення калушан у стаціонарі Калуської ЦРЛ у наступному році.

Загалом програма порівняно з попереднім роком не змінилася. Новацією стало те, що цього разу передбачили 200 тис. грн на первинне ендопротезування суглобів для окремих категорій калушан. Проте, хто саме матиме право скористатися цією пільгою, поки що не вирішили.

За словами заступника міського голови Наталії Табачук, у Калуші є люди які потребують ендопротезування, але не можуть собі його дозволити, адже вартість одного ендопротеза стартує від 30 тис. грн. А оскільки у Калуській ЦРЛ є спеціалісти, які роблять ці операції, то і вирішили передбачити кошти. Проте пільгові категорії городян саме на цю послугу будуть визначені окремим порядком.

Загалом на сесії деякі депутати пропонували відмовляти у безкоштовному медикаментозному забезпеченні калушанам, які їздять на заробітки і не сплачують податки в міський бюджет.

Наталія Табачук вважає таку позицію деструктивною і каже, що програма безкоштовного медикаментозного забезпечення у стаціонарі Калуської ЦРЛ і в наступному році передбачена для всіх калушан.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: