Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська поліклініка кличе освітян на безкоштовну вакцинацію від кору (ФОТО)

Переглядів: 821

У Калуші склалася неблагополучна ситуація із захворюваністю на кір. Наразі у місті вже занедужали 158 осіб, у тому числі 28 – дорослих. Зважаючи на збільшення кількості хворих на цю інфекційну недугу, Міністерство охорони здоров’я направило в регіони вакцину для безкоштовного щеплення дорослого населення. Зокрема, Калуш отримав 2000 доз.

Безкоштовну вакцинацію пропонують працівникам медицини, освіти, поліції, військовослужбовцям, студентам. Крім того, вакцинації підлягають батьки дітей, які захворіли на кір, та всі, хто контактував з хворим у перші три доби від початку захворювання.

За словами головного лікаря Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, безкоштовну вакцинацію дорослого населення розпочали з 21 грудня. Проте на щеплення прийшли лише 53 особи. Це здебільшого медики і військовослужбовці, а ось освітяни не поспішають, хоча працівників садочків, шкіл, училищ, коледжів і ВНЗ це стосується першочергово.

- Освітяни, де  ви? – запитує головний лікар поліклініки. – Ігноруючи щеплення проти кору ви піддаєте загрозі себе і оточуючих. Будьте відповідальні.

Додамо, що вакцинація є єдиним дієвим методом протидії захворюванню. Для зручності калушан на період проведенням кампанії щеплення від кору міська поліклініка продовжила час роботи. Вакцинуватися у кабінеті щеплень можна до 19.00 у робочі дні і до 15.00 – у суботу.

Як пояснила медична сестра кабінету профщеплень Наталія Кравець, перед тим, як робити щеплення, необхідно відвідати дільничного терапевта, який повинен дати заключення, чи стан здоров’я пацієнта дозволяє вакцинуватися. Щеплення проти кору, паротиту і краснухи роблять вакциною американського виробництва.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: