Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська поліклініка просить калушан якнайшвидше подати оригінали документів для скан-копій. Від цього залежить фінансування

Переглядів: 2372

У Калуському міському центрі медико-санітарної допомоги інтенсивно йде процес сканування документів та оцифрування декларацій. Проте громадян, які хочуть обслуговуватися у лікарів закладу, просять якнайшвидше подати оригінали паспорта та ідентифікаційного кода для електронних скан-копій. Від цього залежить фінансування центру.

За словами головного лікаря поліклініки Михайла Гаврилишина, на 1 червня медики вже оцифрували 20 тисяч декларацій. Проте до липня заклад має набрати максимальну їх кількість, бо від цього залежатиме сума помісячних коштів на медичне обслуговування жителів міста, а відповідно і якість надання послуг.

Тож адміністрація закладу просить громадян знайти годину часу і прийти до поліклініки для оцифрування документів, адже поданих раніше паперових копій не достатньо, треба зробити електронні скан-копії. Великих черг під кабінетами, де сканують документи нема.

Нагадаємо, що сканування документів працівники закладу проводять у дві зміни. У міській поліклініці на вул. Б. Хмельницького скан-копії роблять у кабінеті на першому поверсі біля вантажопасажирського ліфта, у філії дитячої поліклініки на вул. Будівельників,3 – у кабінеті завідувача відділу, а на Дзвонарській, 5 –  у реєстратурі.

Протягом дня медзаклади готові прийняти до тисячі громадян. У поліклініці працює чотири сканери, у філії на Дзвонарській – два, на Будівельників – один.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: