Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська рада визначила, яким категорія допоможуть з ендопротезуванням

Переглядів: 722

У програмі медикаментозного забезпечення на 2019 рік, яку в минулому році  затвердила Калуська міська рада, заклали 200 тисяч гривень на новий вид послуг -  ендопротезування суглобів.

Справа в тім, що з червня минулого року травматологи-хірурги Калуської ЦРЛ Степан Зелик та Мар’ян Яремко почали робити операції із заміни кульшових суглобів. Орієнтовна вартість ендопротезу становить від 18 до 30 тисяч гривень. Зрозуміло, що передбачених 200 тисяч гривень, надто мало. Тому міський голова доручив розробити положення за програмою протезування суглобів і визначити категорії, яким цю послугу оплачуватимуть за рахунок бюджету.

І 31 січня на сесії Калуської міськради заступник міського голови Наталія Табачук доповідала з даного питання. Зокрема, вона повідомила, що створюється комісія, до складу якої увійдуть завідувач травматологічного відділення Калуської ЦРЛ Олег Репета, лікар-травматолог міського Центру з надання первинної медико-санітарної допомоги Володимир Андріїшин та депутат міськради Святослав Федоришин. Комісія збиратиметься раз у місяць і встановлюватиме черговість проведення операцій калушанам, які їх потребують.

Щодо категорій осіб, які можуть розраховувати на ендопротезування коштом міського бюджету, то це особи з інвалідністю за цією патологією,  пенсіонери, які мають статус малозабезпечених, і учасники бойових дій.

Загалом на програму медикаментозного забезпечення на 2019 рік у бюджеті передбачили 14 млн гривень.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: