Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міський голова Калуша підписав декларацію про співпрацю з «ProZorro. Продажі»

Переглядів: 715

17 квітня міський голова Калуша Ігор Матвійчук підписав декларацію про співпрацю Калуської міської ради з системою «ProZorro. Продаж»і. Калуш став 27-им містом України, яке задекларувало своє бажання співпрацювати із системою відкритих і прозорих торгів.

«ProZorro. Продажі» представляв регіональний проектний менеджер Олексій Мовчан. Під час заходу він провів презентацію електронної системи з продажу державних та комунальних активів, розповів про її функціонування, вигоди від використання та успішні аукціони з продажу і оренди майна.

За словами Олексія Мовчана, підключення міст до «ProZorro. Продажі» допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального майна і звести до мінімуму корупційні ризики.

«Завдяки системі електронних аукціонних продаж міста за максимальною ціною можуть продавати майно, яке знаходиться на їх балансі, та генерувати кошти на розвиток, - зазначив він. – Окрім того, можна здавати в оренду майно та продавати право на розміщення реклами, до прикладу на автотранспорті, та ін.».

При цьому регіональний менеджер наголосив, що цей проект перевершує сподівання. Так, за півтора року свого існування через систему «ProZorro. Продажі» вдалося продати на 7,4 млрд грн, а це більше, ніж продав Фонд Держмайна за п’ять років. Наразі в системі зареєстровано 5,57 тисяч учасників.

Водночас він зазначив, що «ProZorro. Продажі» працюють як з громадськими організаціями, так і з владою, бо лише в цьому випадку є зворотній зв’язок.

Ігор Матвійчук своєю чергою зауважив, що для Калуської міської ради підписання  цієї декларації – це крок вперед. Хоча система, на його думку, і має ряд недоліків, проте прозорість продажу забезпечує.

Після підписанням декларації про співпрацю Олексій Мовчан також провів  у Центрі громадських ініціатив «Вільний простір» тренінг для громадськості «Як контролювати використання комунального майна через систему «ProZorro. Продажі».

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: