Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На другий день у Калуші на святкуванні Дня міста співатимуть «НеАнгели», Ivan NAVI і «Кому Вниз»

Переглядів: 2245

У Калуші на святкуванні Дня міста, яке проходитиме 13 та 14 липня, очікується «зірковий» бум. У перший день у парку культури та відпочинку ім. Івана Франка співатимуть «KAZKA» і Tayana, а наступного дня, у неділю, виступатимуть «НеАнгели», Ivan NAVI і «Кому Вниз».

Як уже інформувало «Калуш ФМ», концерт «KAZKA» мав відбутись у Калуші ще наприкінці травня, але його, як і святкування Дня міста загалом, перенесли через надзвичайну ситуацію з підтопленням.

Тепер число зіркових виконавців, які розважатимуть калушан і гостей міста, збільшилося. Можна сказати, є на всі смаки.

Трішечки про гурти і співаків.

«НеАнгели» — це український поп-гурт, створений у 2006 році продюсером Юрієм Нікітіним. Беззмінними солістками гурту є Вікторія з Харкова та Слава з Одеси. Гурт виконує пісні російською мовою.

«Кому Вниз» — український рок-гурт, створений 1988 року в Києві. Його стилістику фахівці визначали як готичний фольк-індастріал. Своєю творчістю колектив значно вплинув на подальший розвиток київської та загальноукраїнської сцени готичного металу та фольк-металу. Протягом тривалого часу — учасник українських та міжнародних музичних фестивалів, зокрема «Червона рута», «Рок-Екзистенція», «Бандерштат» та «Wave-Gotik-Treffen». Лідером рок-гурту є Андрій Середа.

Ivan NAVI — це молодий виконавець зі Львова. Псевдонім Ivan NAVI (насправді Іван Сяркевич) придумав Кузьма Скрябін. NAVI - це ім'я Іван навпаки. Відомий з таких телешоу, як «Шоу №1», «Голос країни. Все по-чесному», «Співай як зірка». Співає лише українською. Його головний талісман - бейсболка на голові.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: