Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На калуський Бюджет участі чекають зміни – можливо наступного року переможців визначатимуть у кількох конкретних категоріях

Переглядів: 362

15 грудня у Калуській центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка пройшов круглий стіл на тему: «Бюджет участі міста. Результати та проблеми».  Участь в круглому столі взяли члени комісії з питань Бюджету участі,  автори проектів  та жителі Калуша.

Спершу говорили, про подання, голосування та переможців проектів Бюджету участі, які будуть реалізовані у 2018 році.

Так, члени комісії з питань Бюджету участі розповіли, що розглядають можливість, щоб за гроші з міського бюджету реалізувати не 5 проектів, а 6. Шостим проектом за кількістю голосів є «Озеленення дворів та вулиць міста» від Олега Нижника.

Також комісія планує якось удосконалити саму процедуру голосування, тож можливо з наступного року переможців проектів визначатимуть у певних категоріях.

Члени комісії пообіцяли до 1 березня 2018 року розробити нове положення Бюджету участі.

Ще є можливість, що авторам проектів  у наступному році запропонують спеціальні локації у дворах міста для зустрічей з калушанами та агітації.

Також проекти, які не перемогли у цьому році ще мають певні шанси, що деякі з них зможуть реалізувати за гроші з Бюджету розвитку Калуша.

На ініціативи калушан, які реалізують у 2018 році, з міського бюджету виділили 1 мільйон 500 тисяч гривень, але якщо реалізовуватимуть 6 проектів, то ця сума збільшиться.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: