Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Одне відвідування – 10 гривень. У калуському басейні «Посейдон» переповнені групи для дітей, а дорослі ще можуть записатися

Переглядів: 2946

Басейн «Посейдон», який знаходиться у мікрорайоні Калуша з історичною назвою «Макіївка», але який всі знають як «Посьолок», збудований тут ще у 1971 році.

27 вересня басейн відновив свою роботу після традиційної літньої перерви. Щодня  у будні перші групи розпочинають плавати у басейні з сьомої години ранку, а останні закінчують о десятій вечора. У суботу басейн працює з 9.00 до 20.00, а у неділю з 10.00 до 13.00 тут плавають лише юні боксери, дзюдоїсти, гімнасти та інші спортсмени, які займаються у ДЮСШ «Сокіл».

Вартість та умови

Останні п’ять років ДЮСШ «Сокіл», у структуру якого входить «Посейдон», очолює Микола Пукіш.

Директор розповідає, що щодня (окрім неділі) у басейні плавають понад 300 калушан. З 7.00 до 9.30 займаються плаванням власники абонементів,  з 9.30 до 14.00 – калуські школярі, з 14.00 – знову власники абонементів, та ті, хто займається у спортивних групах.  

Вартість місячного абонементу на 8 відвідувань для дітей складає 80 гривень, для дорослих – 200 гривень. Час одного відвідування – 45 хвилин. За словами Миколи Пукіша, є калушани, які використовують абонемент швидше ніж за місяць, і купляють ще один.

В учнів калуських шкіл №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 у «Посейдоні» проходять уроки фізкультури, і вони плавають безкоштовно.  Також безкоштовно відвідують басейн учасники військового конфлікту на Донбасі («атовці») та їхні діти, діти з інвалідністю та діти з багатодітних сімей. Дорослі з інвалідністю оплачують 50% вартості абонементу.

Власники абонементів у «Посейдоні» умовно поділяються на дві групи: ті, хто вчаться плавати і займаються з тренером, та «групи здоров’я». У «групах здоров’я» плавають ті калушани, які вміють плавати, але не займаються цим спортом професійно, а просто плавають «для себе».

Ремонти та плани на швидке відкриття у 2018-му

У 2017 році спортивні групи почали займатися у «Посейдоні» з 27 вересня, а учні шкіл та власники абонементів – з 2 жовтня. До цього у басейні тривали ремонти – тут поставили нову вентиляцію, поміняли систему опалення, зробили гідроізоляцію ванни басейну, яка протікала, а також побілили роздягальні та душові кабіни. На роботи витратили приблизно 375 тисяч гривень, частина з яких – кошти зароблені на абонементах з плавання.

Микола Пукіш прогнозує, що наступного «сезону» «Посейдон» запрацює на місяць швидше ніж зазвичай – вже 1 вересня. Дорослі калушани мають можливість встигнути потрапити на плавання ще цього «сезону». Щодо дитячих груп – то тут уже всі місця заповнені.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: