Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Переможницею фотоконкурсу «Прапор свій здіймемо гордо» стала відома калуська борчиня (ФОТО)

Переглядів: 984

23 серпня у виставковій залі міста з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбулося відкриття фотовиставки «Прапор свій здіймемо гордо».

Цей фотоконкурс проводиться вже шостий рік поспіль. Його організовує управління в справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міської ради. Конкурс об’єднує людей, котрі захоплюються фотомистецтвом і люблять подорожувати.

За словами ініціатора проведення заходу Лесі Бобяк, цьогоріч свої фото на конкурс надіслали не лише калушани, а й жителі Львова, Дрогобича, Богородчан, Івано-Франківська. На виставку відібрали кращі. Загалом експозиція складається із 49 світлин, на кожній х яких є жовто-блакитний український стяг.

І хоча цього року учасників було менше, ніж у попередні роки, проте є дуже цікаві фото, - зауважує Леся Бобяк. – Так, до конкурсу долучилися ветерани АТО Віктор Чернега, цілу серію фоторобіт «Історія одного прапора» представив львів’янин Андрій Риштун. Він з українським стягом побував і в Чорнобилі, і в підземних шахтах, і на одній з найвищих вершин Карпат - горі Піп Іван».

З відкриттям виставки організаторів, учасників і присутніх привітала заступниця міського голови Любов Максимович, яка була головою журі. Вона подякувала всім, зокрема, і багаторічному спонсору – компанії «САКО», яка надрукувала і оформила світлини на виставку. Любов Максимович також відзначила, що українці, у яких би світах не були, завжди гордо піднімають свій стяг.

Заступниця міського голови разом із начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Михайлом Климом оголосила переможців. Перше місце зайняла світлина бронзової призерки чемпіонату світу, срібної призерки чемпіонату Європи з вільної боротьби, калушанки Тетяни Кіт, друге - львів’янина Андрія Риштуна, третє – калушанки Ілони Самборської.

В нагороду переможці отримали сертифікаи на 1000, 800 і 500 гривень, які зможуть обміняти на товари для подорожей в інтернет-магазині «Компас». Любов Максимович також зазначила, що міська рада надасть фінансову підтримку в організації відпочинкової поїздки для переможців і організаторів.

Тетяна Кіт, яка на виставку прийшла з групою підтримки – прикарпатськими борчинями Мар’яною Безрукою і Оксаною Лівач, прокоментувала, що світлина, яку вона представила на виставку, зроблена після перемоги на першому чемпіонаті Європи у 2016 році.

Ілона Самборська, відзначила, що участь у фотоконкурсі бере щороку, але серед переможців вперше. Своє фото «Народжена бути вільною» вона зробила на горі Грофа.

Фото львів’янина Андрія Риштуна «Захід сонця біля обсерваторії Білий слон» було зроблене під час подорожі на гору Піп Іван.

Жвавий інтерес на виставці викликав фотоколаж мапи України, зроблений зі світлин, які учасники конкурсу надсилали протягом шести років. Відвідувачі виставки облюбували його як зону для створення нових фото на згадку.

Додамо, що фотовиставка «Прапор свій здіймемо гордо» триватиме близько двох тижнів.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: