Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Переможці конкурсу на краще озвучення вірша чи розповіді про Святого Миколая отримали подарунки у студії Калуш 107,4 fm

Переглядів: 838

Радіо «Калуш 107.4» провело конкурс на краще озвучення вірша чи розповіді про Святого Миколая. У конкурсі, який тривав до 11 грудня, взяли участь 40 дітей з Калуша і Калуського району. Наймолодшим учасникам – по 4 роки.

Серед конкурсних робіт були вірші, молитви, пісеньки, казочки, легенди, літературно-музичні композиції. Переможців визначали у трьох номінаціях: «Найкраща розповідь про святого Миколая», «Найкраща пісня», «Найкраща літературно-музична композиція».

Оскільки на конкурс надійшло найбільше віршів, то тут переможців визначили окремо в кожній віковій категорії: дошкільнята (4-6 років), молодший шкільний вік (7-10 років), підлітковий вік (10-14 років).

Отож переможцем у першій віковій категорії  (4-6 років) стала 5-річна Софійка Грейда. Дівчинка займається у кімнаті школяра «Пізнайко», любить малювати, співати, танцювати, слухати казки.

У другій віковій категорії (7-10 років) перемогу здобув Даниїл Луцан. Хлопчику 8 років, він навчається у Калуській ЗОШ №3 у 3-А класі. Любить малювати, танцювати брейк данс, займається спортом.

10-річна Вікторія Олійник перемогла у третій віковій категорії (10-13 років). Вона навчається у Сівка-Калуській гімназії. Любить читати книги, співати пісні.

Переможцем у номінації «Найкраща пісня» став Денис Дзундза. Йому 10 років, навчається в 4 класі початкової школи №11. Надзвичайно любить співати. Тому навчається в музичній школі за спеціальністю – сольний спів. Займається індивідуально вокалом у студії «Creative Club» та співає в ансамблі «Сонечко». Захоплюється плаванням. Любить подорожувати та ходити в гори.

У номінації «Найкраща розповідь» перемогу здобула Анастасія Свирид. Дівчинці 9 років, вона навчається у Калуській школі №11. Любить школу і своїх шкільних друзів. Багато читає. Брала участь у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика – отримала перемогу. Захоплюється малюванням, повітряною гімнастикою, моделінгом. Брала участь у різноманітних фотосесіях, зокрема для журналу LIKE KIDS.

Вихованці поетичної студія «Ліра» Максим Мазур та Марія Кравець, які займаються у ПК «Юність» під керівництвом Олени Мазур, отримали перемогу у номінації «Найкраща літературно-музична композиція».

Максим Мазур навчається в 5-Б класі Калуського ліцею №10. Енергійний, жвавий, любить кататися на велосипеді. Серед його захоплень – заняття плаванням у ДЮСШ «Сокіл», він є актором молодіжного театру «Silentium», у його здобутку – головна роль малого Тараса у однойменній виставі «Тарас», також був задіяний у виставі «Лускунчик» та виставі «Зерносховище». Будучи учасником поетичної студії «Ліра», Максим брав участь у концертних програмах, які відбувались у ПК «Юність». А ще хлопець дуже любить комп’ютерні ігри (куди ж без них)  і на свій вік багато знає про комп’ютери та гаджети.

Марічка Кравець навчається в 5 класі ЗОШ №7, часто бере участь у загальношкільних заходах та конкурсах. Поглиблено вивчає англійську мову, займається в студії східних та сучасних танців при ПК «Юність», була акторкою зразкового театру «Чарівник» при ПК «Юність». Захоплюється поезією і ось уже два роки є учасницею поетичної студії «Ліра». Неодноразово брала участь у концертах та конкурсах. Цього року стала лауреатом міського конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря» – отримала друге місце в молодшій категорії.

Крім того, окремою подякою були нагороджені вихованці недільної школи Собору Святих Землі Української ПЦУ м. Калуша (керівник – Ірина Кіндрацька): Софія Сівцова, Дмитро Ульгурський, Діана Мартинюк, Арсен Колдра, Денис Семенюк, Катерина Баран, Даниїл Василишин та Анна Кіндрацька.

Усі переможці отримали подарунки від партнерів конкурсу – супермаркету дитячих товарів «МамАдай» та дитячого парку розваг «Пісочниця».

Крім того, з 14 по 19 грудня роботи учасників конкурсу звучать у програмі «Казковий вечір», що виходить на радіо Калуш 107,4 fm о 20.45.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: