Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Перший пішов. У Калуші відбувся земельний аукціон

Переглядів: 716

За право оренди земельною ділянкою переможець аукціону платитиме 40 тисяч гривень в рік.

12 березня у Калуші відбувся перший в цьому році земельний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки. На торги була виставлена земельна ділянка на вул. Павлика площею 14 сотих, передбачена для будівництва промислових будівель та споруд. Стартова ціна продажу становила 28 тисяч гривень.

Як повідомив начальник земельного відділу Калуської міськради Володимир Мельник, у торгах брали участь двоє претендентів. Від стартової ціни дійшли до 40 тисяч гривень. Саме таку суму сплачуватиме в рік переможець аукціону.

Для міста продавати право оренди вигідніше, ніж землю, вважає посадовець:

- По-перше, у результаті проведеного аукціону ми отримуємо більшу орендну плату від земельної ділянки, ніж згідно зі ставками орендної плати за землю, які затвердила міська рада.  По-друге, міська влада залишає за собою контроль за тим, що буде побудовано на цій ділянці, оскільки вона і надалі залишається у власності міста. А по третє, після того, як підприємець на орендованій землі зведе капітальну споруду, він матиме право на викуп земельної ділянки. Це стане додатковим доходом у бюджет.

Наступний земельний аукціон запланований на травень. На земельні торги виставлять право оренди на земельну ділянку під будівництво комерційного об’єкта на вул. Івано-Франківській у Підгірках, площею близько 7 сотих.

У минулому році у Калуші відбулося п’ять земельних аукціонів, від яких бюджет міста отримав до мільйона гривень доходу.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: