Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Пивний бізнес» у Калуші вийшов з моди

Переглядів: 1586

Охочих встановлювати пивні палатки у Калуші з кожним роком меншає. Цьогоріч бажаючих орендувати місця для розміщення пивних точок була рекордно мала кількість.

У Калуші днями відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Загалом на конкурс був представлений 41 об'єкт, проте заявки надійшли на 33-и від 67 учасників.

За інформацією заступника міського голови Руслани Вайди, для встановлення пивних палаток запропонували 7 місць. Проте охочі знайшлися лише на два: на площі Героїв поблизу будинку №12 та на вул. Євшана біля будинку №6.

Але конкуренція між претендентами, які подали документи, була умовною. Торгів як таких не відбулося. Об’єкт на площі Героїв при базовій ставці в 6000 грн продали всього за 6010 грн, а на Євшана – за 5050 грн при базовій 5000 грн.

На інші «точки» заявок не подавали. Не захотів ніхто з підприємців поборотися навіть за місце на «п’ятачку», яке котувалося з року в рік.

За словами Руслани Вайди, якби підприємцям було вигідно провадити «пивний бізнес», то вони б брали участь у конкурсі. Ще посадовець припустила, що можливо не всі прочитали оголошення про його проведення, тому буде оголошений повторний конкурс.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: