Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Представники міської влади та ГО «УФРА» у студії «Калуш ФМ» розповіли про Стратегію розвитку Калуської ТГ (ВІДЕО)

Переглядів: 283

24 червня депутати Калуської міської ради затвердили Стратегію розвитку територіальної громади на 2022-2030 рр. Вона є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку міста громадськістю на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження.

У студії «Калуш ФМ» побували перший заступник Калуського міського голова Мирослав Тихий, голова ГО «УФРА» Наталія Захарова та член правління організації Сергій Гумінілович.

З гостями розмовляв Радіон Прокопчук.

Говорили про 5 пріоритетів, які будуть втілюватися до 2030 року від зони екологічного лиха до еко-індустріальної громади, комфортна громада, розумна громада (цифровий порядок денний), освічена та здорова громада та економіка, яка працює для людей. Зупинилися на програмах, які розроблені у межах Стратегії.

Загалом розробники Стратегії розвитку громади переконані, що вона дасть можливість активізувати весь наявний потенціал Калуської ТГ, адже нам потрібна справжня дієва стратегія, яка зможе об’єднати зусилля влади, бізнесу та громади.

Відеоверсія розмови доступна на нашому YouTube-каналі.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: