Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Щоб уникнути демонтажу самовільно встановленого кіоска, підприємець звернувся за дозволом до міськвиконкому

Переглядів: 659

У Калуші після проведення інвентаризації кіосків та інших малих архітектурних форм виявилося, що чимало з них встановлені взагалі без дозволів або з порушеннями.

Відповідно інспектори з благоустрою вручають власникам незаконно встановлених тимчасових споруд приписи про їх демонтаж. Саме цей факт заставив декого з бізнесменів заворушитися і привести до порядку документи.

Після аналогічного попередження звернувся за дозволом на розміщення хлібного кіоска на власній земельній ділянці на вул. Каракая і підприємець Василь Турчиняк.

Як пояснив головний архітектор Роман Кузик, самовільно встановлений цим підприємцем кіоск біля тротуару на вул. Каракая виявили два тижні тому під час проведення інвентаризації. Після отримання припису про  демонтаж споруди, підприємець вирішив звернутися за дозволом на його розміщення, але вже на власній земельній ділянці.

Члени виконкому, розглянувши це питання, надали підприємцеві дозвіл на встановлення кіоска. Тепер пан Василь торгуватиме хлібом уже в законно встановленій споруді.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», під час інвентаризації комісія виявила, що 10 тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті були встановлені самовільно без жодних дозвільних документів та не відповідають Комплексній схемі розташування тимчасових споруд на території Калуша.

Ще 42 тимчасові споруди встановлені згідно з Комплексною схемою, однак з порушеннями Порядку розміщення тимчасових споруд на території міста. І лише 47 МАФів встановлені з дотриманням усіх вимог чинного законодавства.

Фото: planetasmi.ru

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: