Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Щоб уникнути пожеж в багатоповерхівках, у Калуші закриють підвали і реєструватимуть безхатьків

Переглядів: 659

У Калуші неодноразово виникали пожежі у підвальних приміщеннях житлових будинків, які завдавали великих збитків та несли загрозу для життя та здоров’я людей. Останій випадок стався 16 жовтня по вул. Литвина, 11, де пожежа у підвальному приміщенні виникла через загорання матраца.

Тож за дорученням міського голови Ігоря Матвійчука 18 жовтня комісія у складі представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, Калуського МРВ УДСНС України в області, КП «ЖЕО №1» та  КП «ЖЕО №4» провела перевірку підвальних приміщень житлових будинків міста.

Наступного дня за підсумками перевірки відбулася нарада, під час якої йшлося про запобігання виникненню пожеж у підвальних приміщеннях будинків міста.

За інформацією Калуського МРВ УДСНС України в області, протягом цього року у підвальних приміщеннях житлових будинків міста виникло 3 пожежі, а за 2016-ий - 12. Побічні збитки від цьогорічних пожеж становили 120 тис. грн.

У результаті обговорення комісія прийняла кілька рішень. Зокрема, доручила ЖЕО завершити приведення у належний стан вхідних дверей у підвальні приміщення, закрити їх на замки та біля входів у вивісити таблички з вказанням місця знаходження ключів, а також обмежити доступ до електрощитових, які знаходяться у підвальних приміщеннях. Першочергово це має бути зроблено у тих підвалах, де були факти перебування сторонніх осіб.

Також ЖЕО зобов’язали скласти графік перевірок підвальних приміщень будинків та прибрати їх від сторонніх предметів і сміття.

ЖЕО, поліції та надзвичайникам водночас доручили при виявленні громадян, які тимчасово перебувають у підвальних приміщеннях будинків, невідкладно вживати заходів щодо встановлення їх особи, причини перебування в даних місцях, можливості їх влаштування та  сформувати загальний реєстр таких осіб.

Калушан також закликають не залишатись байдужими при виявленні сторонніх у підвальних приміщеннях будинків міста і невідкладно повідомляти про них у Калуський відділ поліції за тел. 102 та управління з питань надзвичайних ситуацій за тел. 6-00-26.

Фото: Голосно

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: