Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Шкільний КВН у Калуші виграла команда «Більше ніж» з школи №2. Її учасники поїдуть відпочивати в Туреччину

Переглядів: 1793

21 та 22 березня в палаці культури «Юність» відбувся шкільний чемпіонат учнівських команд КВН.

Деталями ділиться сайт Калуської міської ради.

21 березня у «срібному» фіналі  за перемогу в шкільному весняному кубку змагалися команди шкіл №3, 4, 5, 6 та Калуського політехнічного коледжу.

Перемогла команда «Три крапки» зі школи № 3. Представників третьої школи нагородили кубком та відпочинком на морі в місті Очакові.

Друге місце посіла команда «Гламур» зі школи №6, третє – «Четвертак» з четвертої школи.

За рішенням журі КВН, міс шкільного весняного кубку стала учениця школи №5 Ілона Осінцева, а містером – учень школи №6 Юрій Шкварчук.

22 березня в «золотому» фіналі шкільного КВН зустрілися команди шкіл №1, 2, 7, школи-ліцею №10 та Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка.

У «золотому» фіналі перемогла команда «Більше ніж», яка складається з учнів школи з поглибленим вивченням англійської мови №2.  Школярів другої школи нагородили кубком та відпочинком в Туреччині.

Друге місце виборола команда «В десятку» із школи №10-ліцею. Ліцеїсти поїдуть на екскурсію у Відень. Третіми стали калуські гімназисти з комнади «Гі-Га-Гу, які поїдуть на екскурсію у Будапешт.

Титул міс фіналу за рішенням журі КВН стала учениця школи №7 Уляна Пасєка, а містером фіналу визнали учня калуського ліцею – Ярослава Пайша.

Усі команди, які брали у часть шкільному КВН, поїдуть на літній відпочинок на Долинщину у село Вишків.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: