Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій лікарні Калуської ЦРЛ завершують ремонт педіатричного відділення (ФОТО)

Переглядів: 1130

З 1 квітня у дитячій лікарні Калуської ЦРЛ розпочалися ремонтні роботи педіатричного відділення для старших дітей, яке не ремонтувалося впродовж 13 років.

Як розповіла головний лікар дитячої лікарні Ольга Герасимчук, відділення дитячої лікарні – педіатричне для дітей віком від 3 до 18 років, інфекційно-педіатричне для дітей від 0 до 3 років та реанімація розташовані на 2 і 3 поверхах, а приймальне відділення – на першому. Найгірші умови були на третьому поверсі, де не було ремонту 13 років.  В інших проводились бодай косметичні. Тож саме з цього поверху і розпочалися капітальні ремонтні роботи, які роблять працівники ТзОВ «Рембудвест».

- Завдяки розумінню і сприянню міського голови Ігоря Матвійчука та депутатського корпусу на ремонт дитячої лікарні із міського бюджету виділили 1 млн 100 тис. гривень, – розповідає Ольга Герасимчук. – За ці кошти запланували зробити капітальний ремонт педіатричного відділення та косметичний реанімації, яку вже ремонтували раніше. Наразі ремонтники зробили реконструкцію палат, ординаторських, сестринського поста. Всюди поміняли двері і сантехніку, на підлогу поклали плитку, білять стіни. Закуплять для відділення і нові меблі – шафи, тумбочки, столи, м’які частини. Будуть тут 1- та 2-місні палати з окремими санвузлами та 4- і 5-місні. Для зручності маленьких пацієнтів також збільшили площу їдальні. Якщо все вдасться, то на початку липня ми відкриємо це відділення.

Головний лікар також додає, що ремонт однієї палати оплатив приватний підприємець Василь Дзундза.

Увесь колектив дитячої лікарні радіє, що невдовзі справлятиме новосілля в педіатричному відділенні. Мають медики також надію й на те, що місто виділить кошти на ремонт другого поверху та приймального покою, адже йдеться насамперед про комфорт дітей, які тут лікуватимуться. Загалом дитяча лікарня розрахована на 70 пацієнтів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: