Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші демонтують п’ять кіосків і огорожу

Переглядів: 1067

Питання про демонтаж малих архітектурних форм, які встановлені на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування ними, або без дозвільних документів на встановлення, члени виконавчого комітету Калуської міськради розглянули на засіданні 25 вересня.

Зокрема, вони затвердили перелік малих архітектурних форм, які підлягають демонтажу. Цього разу до переліку увійшли п’ять кіосків та огорожа. Йдеться про кіоски на вул. Б. Хмельницького,19, вул. Б. Хмельницького, 32 (біля входу в міську поліклініку), пр. Лесі Українки,74, вул. К. Малицької, 3, вул. Дзвонарській,15, та огорожу на вул. Євшана, 4.

Відповідно до рішення власники малих архітектурних форм, які увійшли до переліку, в 15-денний термін повинні самостійно демонтувати кіоски. Якщо вони цього не зроблять, їх демонтують комунальні підприємства.

Перший заступник міського голови Галина Романко при цьому зазначила, що у минулому році в Калуші провели інвентаризацію малих архітектурних форм, під час якої виявили, що багато з них встановлені з порушенням: не мають договорів оренди землі та паспортів прив’язки. Відповідно підприємцям пропонували привести документи у відповідність до законодавчих норм. Тепер МАФи тих, які цього не зробили, будуть демонтовувати. П’ять кіосків вже демонтували у березні.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: