Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші на Лімниці таки буде пивна палатка

Переглядів: 1020

Пивом на березі Лімниці сьомий рік поспіль торгуватиме підприємець Юрій Кушлик.

Сьогодні у Калуші відбувся повторний комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, на який було виставлено п’ять об’єктів.

Цього разу підприємцям пропонували оренду двох місць під пивні палатки, зокрема, на березі Лімниці біля підвісного моста та у парку культури, а також три місця для розміщення розваг для дітей: стоянки електросамокатів на пл. Героїв і вул. Пушкіна та альпінпарку на вул. Січових Стрільців.

Проте, як заначив начальник управління економічного розвитку міста Калуської міськради Юрій Соколовський, документи подали лише на один об’єкт – оренду місця для торгівлі пивом на березі Лімниці.

І хоча претендентів на це місце було двоє, піднімати ціну не захотів жоден. Тож переможцем конкурсу визнали підприємця Юрія Кушлика, який запропонував вищу вартість оренди – 5100 гривень при базовій ставці 5000 гривень.

Як повідомляло «Калуш ФМ», перший комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відбувся в середині квітня. На конкурс був представлений 41 об'єкт, проте заявки надійшли на 33-и.

Тоді для встановлення пивних палаток запропонували 7 місць. Але охочі знайшлися лише на два: на площі Героїв поблизу будинку №12 та на вул. Євшана біля будинку №6. Наразі на Євшана палатка уже працює, а на площі її поки що нема.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: