Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші на підготовку шкіл і дитсадків до нового навчального року виділять 8,9 млн гривень

Переглядів: 823

У закладах освіти Калуша планують зробити капітальні ремонти приміщень, ігрових майданчиків, придбати меблі та комп’ютери.

Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив план ремонтних робіт у закладах освіти та їх кошторис. Загалом на підготовку закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року та забезпечення  їх роботи в осінньо-зимовий період у міському бюджеті передбачили понад 8,9 млн гривень. До прикладу, у минулому році на ці потреби профінансували понад 8,5 млн гривень.

Практично у всіх школах міста планують провести капітальні ремонти приміщень, на які передбачили понад 2,4 млн гривень. Найбільше – 680 тисяч гривень – отримає ЗОШ №4,  оскільки тут ремонтуватимуть фасад.

1,7 млн гривень бюджетних коштів спрямують і на капремонти приміщень у дитсадках міста. Окрім того, у ДНЗ «Червона шапочка» запланували капітальний ремонт шатрової покрівлі, а у ДНЗ «Струмочок» - системи опалення.

Передбачили у кошторисі і 210 тис. гривень для ремонту будівлі ЦНТТУМ та приміщень Кімнати школяра і ДЮСШ.

Окрім того, 800 тис. гривень цього року виділять на ремонти ігрових майданчиків у п’яти дитсадках, що передбачено у відповідній програмі. Зокрема, «Золотий ключик» і «Струмочок» отримають по 160 тис. гривень, «Журавлик» і «Росинка» по 180 тис. гривень, а «Чебурашка» – 120 тис. гривень.

За кошти Бюджету участі також відремонтують ігровий майданчик у садочку «Червона шапочка», спортивний майданчик у ЗОШ №7 та баскетбольний майданчик у ЗОШ №3. Загальна сума цих витрат становитиме 894 тис. гривень.

Передбачили у бюджеті і 2,6 млн гривень на зміцнення матеріальної бази закладів освіти. Зокрема, 1 млн гривень спрямують на закупівлю меблів для шкіл і 350 тис. гривень – для садочків.  865 тис. гривень спрямують на модернізацію та поповнення матеріально-технічної бази закладів середньої освіти і 200 тис. гривень – на комп’ютери для садочків. На 160 тис. гривень планують придбати посуду та м’якого інвентарю для садків.

Ремонтні роботи, придбання необхідних меблів, навчального, ігрового та комп’ютерного обладнання, відповідно до рішення виконкому, планують завершити до 15 серпня.

Цього року, як і в попередні, спеціально створена робоча група з 15 по 22 серпня відвідає всі освітні заклади і перевірить їх підготовку до нового навчального року.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: