Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші посилюють карантинні заходи. Працюватимуть лише продуктові крамниці, аптеки, заправки та банки

Переглядів: 9609

16 березня відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Калуської міськради, на якому розглянули питання посилення превентивних заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19.

У місті на карантин закривають все, окрім продуктових магазинів, продажу продуктової групи товарів на ринках, аптек, заправок та банків.

Рішення набирає чинності з 00:00 годин 17 березня.

Зокрема, у Калуші не працюватимуть ресторани, кафе, паби, фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, ТРЦ, клуби, бібліотеки, кінотеатр, музеї. Це рішення також стосується і сіл, які увійшли до Калуської ОТГ.

З 17 березня обмежують прийом громадян ЦНАПи, управління соціального захисту населення та пенсійний.

Без змін працюватимуть тільки служби, які забезпечують життєдіяльність міста.

Відповідно переглядається і графік руху транспорту. Кількість рейсів буде зменшена, хоча вранішні скасовувати не будуть, щоб громадяни мали можливість вчасно доїхати на роботу. Новий графік руху після уточнення з перевізниками буде доведений до відома громадян.

Також тимчасово зупиняються планові роботи водоканалу, газовиків, в тому числі заміна лічильників, мереж електропостачання.

Під час засідання наголосили, що не буде в цей період також нараховуватися пеня за невчасний розрахунок за комунальні послуги. Тож городян, особливо пенсіонерів, просять не панікувати.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: