Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбулись громадські слухання щодо колишнього кінотеатру «Відродження»

Переглядів: 600

У четвер,  15 листопада, у Калуші відбулись громадські слухання, на яких прагнули вирішити проблему із занедбаною територією колишнього кінотеатру «Відродження».

Слухання відбулись у палаці культури «Мінерал».

На громадські слухання прийшли жителі Калуша, депутати міської ради та власники колишнього кінотеатру «Відродження» - Ірина Кілко та В’ячеслав Кредісов.

Спершу депутат міської ради Андрій Найда представив два варіанта розв’язання проблеми з «Відродженням». Перший – змінити цільове призначення і надати можливість побудувати на площі Героїв багатоповерховий будинок. Другий варіант – подати в суд на власників «Відродження» через невиконання ними умов договору і намагатися повернути колишній кінотеатр і площу біля нього у власність міста. Нагадаємо, згідно з договором відновлений кінотеатр «Відродження» мав запрацювати з 1 січня 2011 року.

Далі Ірина Кілко презентувала новий проект для сучасного дев’ятиповерхового будинку. Згідно з проектом,  дев’ятиповерхівка може знаходитись не лише на місці «Відродження», але й на території, де зараз розташований готель "Асторія" та три двоповерхові будинки позаду «Відродження».

Більша частина присутніх була категорично проти цього проекту і будівництва житлового будинку на площі Героїв. Проти будівництва виступили і жителі будинків, які знаходяться на площі Героїв.

Проти будівництва виступили і депутати Калуської міської ради Святослав Федоришин та Ольга Єланіна.

Насамкінець громадських слухань власникам «Відродження» запропонували  виділити для будівництва багатоповерхівки іншу рівноцінну територію у межах міста. Наразі компромісу не дійшли.

За словами секретаря міської ради Романа Боднарчука, наступні громадські слухання щодо «Відродження» пройдуть приблизно 20 грудня.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: