Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відзначили 70-річчя створення футбольної команди «Хімік» (ФОТО)

Переглядів: 1157

22 жовтня на стадіоні «Хімік» пройшли святкування 70-річчя футбольної команди «Хімік», який заснували у ще післявоєнний 1947 рік.

Святкування розпочались із музичного вступу від Калуського зразкового духового оркестру «Золоті сурми».

Далі під оплески вболівальників, живим коридором із юних футболісів, на поле вийшли ті хто творив і творить історію калуського футболу. З під трибунних приміщень з’явилия футболісти, тренери та президенти калуських футбольних команд різних поколінь.

Усі причетні до калуського футболу отримали пам’ятні медалі та вимпели. Декого з тренерів, та колишніх футболістів нагородили відзнаками міського голови, а колишніх тренерів Василя Лабика та Ігоря Васильківа золотими значками «Калуш». Ще кілька калуських футбольних функціонерів отримали від міської влади грошові премії.  Також грамоти, за заслуги перед калуським футболом, від Івано-Франківської федерації футболу, вручив її голова Тарас Клим. Він, та голова Федерації футболу Калуша також подарували футбольні м’ячі юним калуським футболістам.

Також увесь стадіоні хвилиною мовчання вшанував усіх, хто тренував, чи грав футбол за калуські команди. Коли начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим зачитував їхні імена, увесь стадіон підвівся, і всі присутні слухали їх стоячи.

Далі на поле вийшли найменші калуські футболісти, а на стадіоні розпочалась святкова лотерея. Від спонсорів свята розігрували призи – імітації футбольних м’ячів, насоси, ракетки для настільного тенісу, планшет та мікрохвильову піч.

Тим часом на поле стадіоні вийшли ветерани калуського футболу та ветерани львівських «Карпат». Товариський матч, як це часто буває, завершився символічною нічиєю – 3.3.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: