Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У місті демонтують 11 незаконно встановлених гаражів

Переглядів: 467

Дозвіл на демонтаж гаражів надали члени виконавчого комітету Калуської міськради. Подібне питання після проведення інвентаризації малих архітектурних форм розглядається вже не вперше.

Про демонтаж гаражів під час засідання виконкому доповідав головний архітектор Роман Кузик. За його словами, йдеться про 11 металевих гаражів, встановлених на земельних ділянках без документів, які б посвідчували право користування земельною ділянкою, або без дозвільних документів на встановлення. 

Зокрема, будуть демонтовані п’ять гаражів на вул. Литвина,6 і 4, два – на вул. Молодіжній, 6 і 4а, та чотири - на вул. Пушкіна позаду коледжу. Власників десяти із цих гаражів виявити не вдалося.

При цьому головний архітектор додав, що наразі вже проводять демонтаж десяти гаражів, розташованих позаду ЗОШ №5, рішення по яких виконком прийняв раніше. Чотири із них демонтували комунальні структури міста, а чотири – власники. Два гаражі заберуть невдовзі.

За словами Романа Кузика, демонтовані малі архітектурні форми відвозять на територію КП «Калушавтодор», де вони зберігатимуться впродовж 6 місяців. Якщо хтось із власників надумає забрати свій гараж, то він буде зобов’язаний оплатити витрати за його демонтаж та по 17 грн (один неоподатковуваний мінімум)  за кожен день зберігання.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: