Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У музичній школі Калуша незначно підвищили плату за навчання і відкриють клас хореографії

Переглядів: 448

На засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради, яке відбулося 6 вересня, члени виконкому затвердили контингент та мережу Калуської дитячої музичної школи, а також розмір плати за навчання на 2017-2018 рік.

Відповідно до прийнятого рішення, у Калуській дитячій музичній школі навчатиметься 831 учень і буде 147,5 педагогічних ставок.

При цьому начальник управління культури, національностей і релігій міськради Іванна Гринів, яка доповідала із цього питання, поінформувала, що плата за навчання незначно підвищиться: від 10 до 25 гривень.

Так, з 1 вересня навчання гри на фортепіано та сольний спів коштуватиме у місяць 100 гривень (було 90 грн); на гітарі –  100 гривень (було 75 грн); на баяні, акордеоні, струнно-смичкових інструментах – з 60 гривень (було 40 грн). Як і раніше безкоштовним для учнів будуть заняття гри на духових та ударних інструментах, бандурі і цимбалах.

З 15 вересня у музичній школі також відкриють клас хореографії. Уроки хореографії в місяць коштуватимуть 100 гривень. Відповідно додатково буде введена і одна ставка викладача хореографії.

За словами Іванни Гринів, у Калуші рівень оплати за навчання в музичній школі і надалі найнижчий в області. До прикладу, в музичних школах Івано-Франківська фортепіано і сольний спів коштують 190 гривень, а безкоштовних відділів взагалі нема.

Відповідно до рішення від оплати за навчання звільняються:

  • діти із багатодітних сімей (троє і більше дітей);
  • діти із малозабезпечених сімей;
  • діти-інваліди;
  • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

Для певних категорій дітей зберігається пільга в оплаті за навчання в розмірі 50%. Її за рахунок місцевого бюджету мають:

- діти, батьки яких є інвалідами праці та інвалідами загального захворювання першої чи другої груп;

- діти, батьки яких є інвалідами, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській атомній електростанції;

- діти, батьки яких є ветеранами війни, інвалідами, учасникам бойових дій, включаючи учасників АТО;

- діти з неповних сімей;

- переможці міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів, володарів гран-прі та 1-их місць обласних фестивалів і конкурсів.

Фото: Wikimedia Commons

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: