Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У студії «Калуш ФМ» презентували книгу «Місто, з якого почалася війна» (ВІДЕО)

Переглядів: 150

У студії «Калуш ФМ» презентували документальне видання «Місто, з якого почалася війна». Книга є задокументованими свідченнями 78 постраждалих та свідків порушень прав людини у Слов’янську.

Розповіді задокументували і описали представники правозахисної коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», які намагалися зробити глибокий документальний аналіз подій, що мали місце під час окупації, а згодом і звільнення міста у 2014-2018 рр. Правозахисники зібрали свідчення цивільних про пошук примирення, надання медичної допомоги, життя підлітків у ході воєнних дій, а також зробили аналіз інформаційного впливу російської пропаганди на місцеві медіа. Окрім цього, надзвичайно важливими є свідчення цивільних про торгівлю людьми, релігійні переслідування, катування, обстріли, мінування Слов’янська. 

Розповісти про роботу над виданням до студії завітали Катерина Котлярова, представниця ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», авторка розділу про незаконні в’язниці та мінування цивільних об’єктів у Слов’янську, Сергій Москаленко, автор розділу про примусову працю та торгівлю людьми у незаконних в’язницях, мінування цивільних об’єктів у Слов’янську і шлях до порозуміння, та Євгенія Бардяк, голова «Молодої Просвіти Прикарпаття», авторка розділу про доступ до медичної допомоги у час війни.

З гостями розмовляв Радіон Прокопчук.

Відеоверсія розмови доступна на нашому YouTube-каналі.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: