Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Студінці вперше за 30 років відремонтували приміщення амбулаторії (ФОТО)

Переглядів: 2017

Нещодавно завершився ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Студінці, яка після приєднання села до Калуської міської ОТГ перейшла у підпорядкування Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як повідомив головний лікар центру Михайло Гаврилишин, будівля сільської ради, на другому поверсі якої розташована амбулаторія, доволі непогана, але приміщення не бачило ремонту з часу здачі в експлуатацію, тобто зо три десятки років. Ні санвузла, ні води тут не було. За словами медпрацівників, всі роки вони носили воду відерками з криниці від сусідів. Тому адміністрація й прийняла рішення про капітальний ремонт, який розпочали у травні. 

Найперше з допомогою міської влади вдалося вирішити питання водопостачання і водовідведення, тепер у приміщенні є і санвузол, і вода навіть з підігрівом, – розповідає Михайло Богданович. – Також зробили заміну електропроводки, капітальний ремонт в коридорах і кабінетах, встановили металопластикові вікна і двері, облаштували пандус, щоб до лікарів могли безперешкодно потрапити люди з обмеженими фізичними можливостями, та обладнали для їх прийому кабінет на першому поверсі. Тобто зробили комфортні умови і для медперсоналу, і для пацієнтів закладу.

За словами Михайла Гаврилишина, на ремонтні роботи і облаштування пандуса Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги витратив 825 тис. гривень власних коштів і 193 тис. гривень виділили із міського бюджету.

Амбулаторія забезпечена комп’ютерною технікою і всіма необхідними розхідними матеріалами, а також транспортом, що дає можливість оперативно надавати медичну допомогу жителям Студінки, Середнього Бабина, Бабина-Зарічного та Вістової. Тут працюють двоє сімейних лікарів  - Олена Олійник, яка водноча є і завідувачкою амбулаторії, та Віра Ларіонова.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: