Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У трьох садочках Калуша працюватимуть групи з продовженим режимом роботи

Переглядів: 1786

Відповідне рішення прийняли 29 січня члени виконавчого комітету Калуської міськради у відповідь на електронну петицію калушанки, яку підтримали 156 жителів міста.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», 5 листопада минулого року калушанка Наталія Батіг зареєструвала електронну петицію щодо продовження роботи садочків та груп продовженого дня в школах Калуша до 19.30.

Наталія Батіг у своїй петиції просила організувати в садочках чергового вихователя, а у школах групу продовженого дня до 19.30, мотивуючи це тим, що лише одиниці мають роботу з графіком з понеділка до п'ятниці з 8:00 до 17:30.

У відповіді, яку калушанці надала заступник міського голови Любов Максимович, зазначалося, що режим роботи груп продовженого дня змінювати не будуть, а ось питання організації чергових груп із продовженим графіком роботи до 19.30 у дошкільних навчальних закладах «Журавлик», «Золотий ключик», «Червона шапочка» винесуть на розгляд виконкому. При цьому додавалося, що аналіз наповнюваності груп у вечірні години, здійснений працівниками управління освіти, свідчить про те, що немає необхідності створювати чергові групи у кожному дошкільному закладі.

У результаті, члени виконкому підтримали пропозицію щодо продовженого режиму роботи у трьох садочках. Тож з 1 лютого у «Журавлику», «Золотому ключику» та «Червоній шапочці» по одній групі працюватимуть до 19.30.

За словами начальника управління освіти Ірини Люклян, оплату працівникам садочків здійснюватимуть відповідно до чинного законодавства в межах кошторисних призначень.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: