Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виконком затвердив перелік і вартість медичних послуг у міській поліклініці Калуша

Переглядів: 4558

На засіданні виконавчого комітету Калуської міськради, яке відбулося 22 квітня, затвердили перелік і вартість медичних послуг, які надаються у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

За словами головного лікаря міської поліклініки Михайла Гаврилишина, перелік та вартість платних медичних послуг зобов’язує затвердити законодавство, окрім того, це потрібно установі, оскільки вона працює зі страховими компаніями «Брокбізнес» і «Страхова». Розраховувалися ціни за відповідною методикою. Враховували і те, що у Калуші аналізи роблять також приватні лабораторії, тому вартість деяких послуг у поліклініці нижча в рази.

- Для установи закуплене нове сучасне лабораторне й діагностичне обладнання, якісні реактиви, тому робимо ми аналізи й обстеження не гірше, ніж в приватних клініках, - запевнив Михайло Гаврилишин.

Загалом до переліку, який затвердили, входять 40 найменувань послуг.

Проте головний лікар зауважив, що для пацієнтів, які уклали декларація з лікарями поліклініки, передбачений великий пакет безоплатних послуг. Зокрема, це гарантований державою перелік, до якого входять загальний аналіз крові, аналіз на глюкозу, холестерин, тропоніни, швидкі тести на гепатит, ВІЛ, СНІД, вагітність, кардіограма, вимірювання артеріального тиску, окружності талії, висоти зросту та ваги, а також додатково біохімічні аналізи крові, аналіз сечі, УЗД-обстеження, всі рентгени, комп’ютерна томографія без контрасту й консультації у вузькопрофільних спеціалістів.

Щодо пацієнтів, які не уклали декларацій з лікарями, то їм за всі медичні послуги доведеться плати самим, адже з квітня Національна служба здоров’я не оплачує установі того мінімуму, який передбачався раніше. Безоплатно таким пацієнтам надається лише медична допомога у випадку гострих станів. Проте при бажанні громадяни можуть укласти декларацію. Кінцевого терміну підписання декларації не існує. Декларацію з обраним сімейним лікарем, терапевтом або педіатром можна підписати під час планового візиту у будь-який час.

Зазначений у переліку і благодійний внесок в розмірі 400 грн. Сплачуватимуть його тільки ті, хто не уклав декларації, але звертатиметься за медичною допомогою.

Перелік платних послуг буде розміщений у фойє поліклініки. Оплачувати послуги потрібно через термінал, який працює в установі. У терміналі введена кожна послуга і її вартість.

Додамо, що дане рішення вступає в силу з 1 травня.

Перелік та вартість медичних послуг, які надає комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: